Вакансії

З нами ви зможете реалізувати весь свій творчий потенціал. Саме у нас щодня створюються шедеври флористичного мистецтва. У стінах наших салонів купують подарунки для найдосвідченішої публіки. Тут декоратори підбирають предмети інтер'єру для найстильніших будинків столиці
Наші переваги
advantages-cover
Management
Лідер ринку
Сьогодні ZELENA – безумовний лідер ринку стильних подарунків, ексклюзивних букетів, предметів інтер'єру та меблів. Мережа включає 3 салони в центрі Києва, Cash & Carry та інтернет-магазин zelena.ua. Ми є тренд сетерами у квітковій моді України, і на думку голландських експертів, найпрофесійнішим квітковим рітейлером у Східній Європі.
Management
Творча колаборація
З нами ви зможете реалізувати весь свій творчий потенціал. Саме у нас щодня створюються шедеври флористичного мистецтва. У стінах наших салонів купують подарунки для найдосвідченішої публіки. Тут декоратори підбирають предмети інтер'єру для найстильніших будинків столиці.
Management
Перспективи
Нам більше 20, але ми всі не перестаємо рости, а з нами росте і наш колектив, як кількісно, так і якісно. Тому ми шукаємо проактивних людей, для яких розвиток компанії та його особисте є необхідністю.
Management
Корпоративна етика
Демократична культура спілкування, корпоративні свята, бонуси, можливості для самоосвіти та розвитку – ми докладаємо зусиль для того, щоб нашим співробітникам працювало максимально комфортно, затишно та цікаво.
Більше про нас
about-item
Лідер ринку стильних подарунків, ексклюзивних букетів, предметів інтер'єру та меблів
about-item
Подарунки зі світовими іменами, перевірені часом та схвалені експертами якості, естетики та затишку
about-item
Найширший вибір цінних, не масових, унікальних подарунків, зрізних квітів та ексклюзивних брендів
Збереження...