Угода користувача

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте дані умови. Якщо ви не погоджуєтесь з ними, залиште сайт

Зберігання та використання компанією ZELENA наданих користувачами особистих даних повністю відповідає чинному законодавству України про недоторканність особистої інформації. Особисті дані користувачів не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги з продажу товарів, представлених на нашому сайті. Компанія залишає за собою право використовувати дану інформацію для маркетингових цілей. Реєструючись та оформляючи замовлення на сайті інтернет-магазину, ви погоджуєтесь з даними умовами. Більш детальну інформацію про умови використання сайту та інші питання викладено далі:

Використання сайту ZELENA

Сайт (далі ZELENA) дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах та будь-яких їх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також розповсюджувати чи демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для громадських чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або комп'ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. ZELENA не гарантує точності та повноти матеріалів, програм та послуг, що надаються на цьому Сайті. ZELENA у будь-який час без попередження може вносити зміни до матеріалів та послуг, що надаються на цьому Сайті, а також до згаданих у них товарів та цін. У разі старіння матеріалів та послуг на цьому Сайті не зобов'язується оновлювати їх. ZELENA за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитками від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникла внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтесь надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані.

Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном та паролем на Сайті.

Зворотній зв'язок та коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть та/або дискримінацію людей з расової, етнічної, статевої, ознаками, що містить образи на адресу конкретних осіб чи організацій, а також якимось іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтесь, що будь-яке повідомлення ZELENA може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. ZELENA не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА)

Збереження...