Книготримачі
Перш ніж купити книготимачі для домашнього стелажу, літературного кафе або офісу, слід визначитися, які цілі ми маємо. Тримач для книг у більшості бібліотек є абсолютно утилітарним шматком металу, пластику або картону. Але так не завжди. Простим і функціональним обмежувачем для книг став тільки в 1877 році, коли Вільям Стеббінс Барнард запатентував найпростіший бляшаний букенд (bookend у дослівному перекладі з англійської означає кінець книги, а в переносному - основа, оточення, підтримка з усіх боків).
Отже, навіщо потрібний поличковий роздільник? Насамперед для порядку та привабливості книжкової полиці. Підставка для книг утримує їх від падіння на бік і задає напрямок. Завдяки бібліотечному поличному роздільнику книги та журнали стоять рівно, під одним кутом.
Як згадувалося вище, полички для книг не завжди були виключно «регулювальниками» на полиці. Декоративні опори для книг - оригінальний акцент в дизайні інтер'єру. Тяжкі полкові роздільники протягом століть були витворами мистецтва. Вони виготовлялися із цінних матеріалів, таких як дерево, бронза, мармур, натуральна шкіра. На щастя, ця традиція не втрачено. Декоративні книгоутримувачі і сьогодні в пошані. Вони «дисциплінують» літературу в найбільш відвідуваних музеях, в кабінетах сильних світу цього, в домашніх бібліотеках найкращих будинків.
Різьблені, литі та ковані роздільники для книг - статусний подарунок керівнику, на новосілля і просто необхідна річ для арт-кафе, що набирають все більшої популярності. Крім того, яскраві полички для книг у формі тварин, машин, глобусів неодмінно приваблять інтерес дітей і надихнуть до читання. Саме такі цікаві обмежувачі для книг зібрала для Вас ZELENA. Книготримачі від найкращих європейських виробників гідні бути опорою для найбільших творів і прикрашати найвишуканіші інтер'єри.