Подарунки у синьо-жовтих тонах

Подарунки у синьо-жовтих тонах

Літо - пора довгоочікуваних зустрічей з друзями та родичами, подорожей, весіль, романтичних вечорів, днів народження та ювілеїв. Цього року вони проходять інакше, ніж раніше – щемливіше. Кожна секунда такої зустрічі – цінна як ніколи. І синьо-жовті кольори набувають додаткових сенсів. Ми підготували короткий огляд, у якому зібрали подарунки у кольорах прапора України.

Подарунки у жовтих тонах

Сонячні вази-лимони і не тільки, подушки, пледи, табурети, ароматизовані букети, статуетки та, звичайно, живі квіти! Вони налаштовують на позитив, теплоту та щирість. Жовтий - колір активних та веселих, цілеспрямованих та впевнених, сильних та сміливих.

Можна вибрати кілька предметів, підібравши ідеальне поєднання. Часто група з 2-3-5 предметів виглядає у рази ефектніше, ніж один.

Подарунки у синьо-блакитних тонах

Синій – колір неба, свободи та мудрості. Подарунок у такому колорі підійде і чоловікові, і жінці. М'яка іграшка, ваза, килимок у ванну, настінний декор, статуетка – кожен із цих предметів зможе прикрасити інтер'єр кімнати та стати її головним акцентом.

Синьо-жовте комбо

Якщо не можете визначитися або вибрали два подарунки, що доповнюють один одного, безсумнівно, беріть обидва. Це може бути жовта ваза та сині квіти, жовта подушка та блакитний плед, синє настінне панно та жовті свічки, а також м'які іграшки, вази, пуфи, лампи Берже та дифузори.

Який би колір подарунка Ви не вибрали, головне, щоб він був від душі. Тоді він точно потішить свого нового власника. І ми в ZELENA робимо все для того, щоб у Вас був широкий вибір.

Нагадуємо, що ціни у нас на сайті та в магазинах залишилися довоєнні, щоб у Вас завжди була можливість порадувати близьких подарунками. Даруйте цінне!

Читайте також
Мама, матуся, мамуля, муся, ма. Так ми з перших місяців життя називаємо найріднішу та близьку людину - маму. Ніхто у світі не може замінити її, ні ...
Красивий великодній декор - це ті важливі деталі інтер'єру, які його перетворюють, наповнюють особливою атмосферою і створюють настрій. Запалена св...
Майкл Арам - американський художник, скульптор, дизайнер, який черпає своє натхнення з краси навколишнього світу. Часто він створює скульптури із, ...
Збереження...